Mistrzostwa szkoły w tenisie

18 października czternaście tenisistek i tenisistów rywalizowało o tytuł Mistrza “Samochodówki” w tenisie stołowym. Po zaciętej, przeszło dwugodzinnej rywalizacji wyłoniliśmy mistrza i mistrzynię naszej szkoły. Wśród dziewcząt najlepszą okazała się Agata Toporek, wygrywając wszystkie mecze. O drugie miejsce dodatkowy set rozegrały Anna Miłecka, Gabriela Bohaczewska i Magdalena Gruba. Ostatecznie na drugim miejscu turniej ukończyła Magdalena Gruba, a na trzecim Gabriela Bohaczewska.
Wśród chłopców turniej rozegrano w dwóch grupach, z których do grupy finałowej awansowało czterech zawodników: Tymoteusz Hirsch, Adam Fedde, Przemysław Mitak i Jan Szmuda. Bezkonkurencyjny okazał Przemysław Mitak. Na drugim miejscu turniej ukończył Adam Fedde, a na trzecim Jan Szmuda.
Nagrody dla najlepszych tenisistów ufundowała “Sportowa Samochodówka”,  za co serdecznie dziękujemy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne z tenisa stołowego w czwartki na 14.10.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czwarte miejsce naszej reprezentacji

Dnia 17 października 2019 r. reprezentacja  chłopców z naszej szkoły wzięła udział  w Powiatowej Licealiadzie w Badmintona. Do zawodów zgłosiło się osiem zespołów...

Zamknij