Czwarte miejsce naszej reprezentacji

Dnia 17 października 2019 r. reprezentacja  chłopców z naszej szkoły wzięła udział  w Powiatowej Licealiadzie w Badmintona. Do zawodów zgłosiło się osiem zespołów podzielonych na dwie grupy, po cztery zespoły w każdej. O przydziale do grupy decydował los, który był w rękach nauczyciela:) Nasi gracze pokonali w meczach eliminacyjnych organizatorów turnieju tzn. „Budowlankę” 3:0 oraz Ośrodek Szkolno –Wychowawczy w Wejherowie 3:0. Przegraliśmy  natomiast mecz z PZS nr 1 z Wejherowa 1:3.  Półfinał zagraliśmy z PZS Reda, który mimo wyników w setach bliskich wygrania, zakończył się porażką 1:3.

Mecz o brązowy medal, to zacięta walka po raz kolejny z PZS nr 1, niestety przegrana wynikiem 1:3. Zawody kończymy na IV miejscu. Gratulujemy wyniku lepszego niż przed rokiem! Naszą szkołę reprezentowali: Mateusza Pranczk, Paweł Sobolewski i Karol Białk. Dziękujemy za piękne wymiany lotek, zdobyte sety i liczymy na to, że za rok będzie lepiej 😉

Kolejność końcowa:
I miejsce PZS nr 2 Wejherowo
II miejsce PZS Reda
III miejsce PZS nr 1 Wejherowo
IV miejsce PZS nr 4 Wejherowo

Przeczytaj poprzedni wpis:
Złote dziewczęta, srebrni chłopcy

Złote dziewczyny, srebrni chłopcy - Wojewódzka Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Gdynia 2019. Dziewczyny z Samochodówki Mistrzyniami Województwa Pomorskiego w Sztafetowych Biegach...

Zamknij