Złoty medal dziewcząt

Dnia 16 października .2019 r. w PZS nr 3 w Wejherowie odbyła się Powiatowa Licealiada w Badmintona. Reprezentantki naszej szkoły Wiktoria Piepiórka (3m) i Mariola Dampc (1m) spisały się na medal i to złoty. Pokazały one wysokie umiejętności i wolę walki w grze pojedynczej i deblowej, wygrywając każdy mecz w grupie, półfinał z “Elektrykiem” i finał z “Budowlanką”. Dziękujemy Wiktorii Piepiórce, która przez trzy lata reprezentowała barwy naszej szkoły, ale mamy nadzieję, że odniesie ona sukces w półfinale wojewódzkim. Powodzenia dziewczyny!

Przeczytaj poprzedni wpis:
V miejsce w grze królewskiej

Uczniowie naszej szkoły zajęli V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Szachach. Szkoła PZS 3 w Wejherowie była gospodarzem Mistrzostw Powiatu w Szachach Drużynowych,...

Zamknij