Medale w lekkoatletyce w województwie

Prawie na końcu województwa odbyła się Wojewódzka Licealiada w Lekkoatletyce. Długa podróż nie przeszkodziła naszym reprezentantom wywalczyć aż czterech brązowych krążków. Worek z medalami otworzyła Martyna Piekut , która wywalczyła brązowy medal w biegu na 100m. W tym samym czasie po drugiej stronie stadionu Albert Ruta rzucił dyskiem na odległość 31m czym zapewnił sobie trzecie miejsce na podium. Kolejny brązowy medal zdobyła Aleksandra Dominik w pasjonującym biegu na 800m.

Cezary Grabowski wywalczył trzecią pozycję w skoku wzwyż.

O podium otarła się również Dominika Dopke, zajmując czwarte miejsce w wyczerpującym biegu na 1500 m oraz nasza sztafeta dziewcząt 4×100 m w składzie Angelika Stencel, Izabela Gaffke, Kamila Domarus oraz Martyna Piekut. W punktującej ósemce znaleźli się również: Kamila Domarus – szósta w biegu na 800m; Mikołaj Bargański – szósty w skoku w dal; Martyna Piekut – siódma w biegu na 400m oraz Karolina Drewa– ósma w rzucie oszczepem.

Wszystkim serdecznie gratulujemy 😊

 

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
19 medali w lekkoatletyce

Worek medali przywieźli nasi uczniowie z Powiatowej Licealiady w Lekkoatletyce w Redzie. Nasi reprezentanci wzięli udział w pięciu konkurencjach biegowych oraz pięciu konkurencjach...

Zamknij